Purity Vision Růžový jíl (175 g) – ideální pro zralou a citlivou pleť

Tento nejprodávanější produkt Purity Vision Růžový jíl (175 g) - ideální pro zralou a od společnosti s výborným jménem Purity Vision snadno můžete získat nyní skutečně výhodně! V akci za 219 Kč. EAN: 8595572905287
Purity Vision Růžový jíl (175 g) - ideální pro zralou a citlivou
Značka: Purity Vision
219 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Růžový jíl s certifikací CPK vyhovuje nejvíc zralé a citlivé pleti. Nad ostatními jíly vyniká svou mimořádnou jemností – pokožku hloubkově pročistí a projasní bez podráždění a zbytečného vysoušení. Ukuchtit si z něj můžete vynikající peeling, pleťovou masku či tělový zábal, a nebo šetrný šampon na vlasy. Pochází z francouzského regionu Auvergne proslulého výskytem sopečných hornin a obsahuje celou řadu prospěšných stopových prvků a minerálů jako jsou oxidy železa nebo draslík, které propůjčují pleti zdraví a svěžest. 
Zde jílové video od kolegyně Markéty:

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Objem 150 g. Certifikáty CPK, Cruelty Free and Vegan PETA. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Francie. Materiál obalu Skleněná dóza a kovové víčko. Jak recyklovat Pokud dózu nevyužijete, vhoďte ji do kontejneru se sklem.. Složení Montmorillonite, Illite, Kaolin. . . . .