bioandlife.cz

Purity Vision Tělové máslo BIO (150 ml) – s raw bio arganovým olejem

Tento designový výrobek Purity Vision Tělové máslo BIO (150 ml) - od oblíbené značky se zárukou kvality Purity Vision je k získání aktuálně na našich stránkách ve výhodné akci. Aktuálně v akci za 249 Kč. EAN: 8595572900961
Purity Vision Tělové máslo BIO (150 ml) - s raw
Popis produktu

BIO Tělové máslo obsahuje pouze ty nejluxusnější a čistě přírodní složky v BIO kvalitě. Díky důkladnému vyšlehání je máslo nadýchané, lehce se roztírá a rychle vstřebává. Navíc je vhodné i pro citlivou, problematickou, ekzematickou a suchou pokožku. Díky jedinečné receptuře obsahuje vysoký podíl vitalizujících látek, jako jsou tokoferoly (vitamín E), esenciální mastné kyseliny (vitamín F), karoteny a vitamín A, které mají příznivý účinek na zdraví a vzhled pokožky.
Tento produkt se navíc pyšní certifikátem CPK BIO, což ho řadí do skupiny certifikované BIO přírodní kosmetiky.

Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Další vlastnosti Certifikáty CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA, Fair for Life. Země původu Maroko. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Materiál obalu plechová krabička. Složení Bio Bambucké máslo (fair trade), Raw Bio Kokosový olej, Raw Bio Arganový olej (fair trade) a Rozmarýnový extrakt. . . . . . .