bioandlife.cz

Radico Henna BIO (100 g) – pro zdraví, lesk a sílu

Tento výjimečný výrobek Radico Henna BIO (100 g) od předního výrobce Radico jde pořídit tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 189 Kč. EAN: 8902670020086
Radico Henna BIO (100
Ověřit dostupnost
Značka: Radico
189
Popis produktu

Henna není jen barva. Je to léčivý rituál, který vaše vlasy zahrne dosud nepoznanou péčí. Lesklé, silné, zdravé navenek i uvnitř. Takové budou vaše vlasy, když je spojíte s přírodou namísto umělých a chemických přípravků.
Kromě červených odlesků henna dodá vašim vlasům sílu, ochrání je před vypadáváním, lupy nebo třepením. 

Permanentní výzkum, otevřená mysl ke zkoušení nových věcí, znalosti staré Ajurvédy a pokora vůči přírodě, kterou my lidé nemůžeme nikdy ovládnout. To jsou stavební kameny, kterými si experti z Radico dláždí cestu k úspěchu. Pod vizionářským vedením Sanjeeva Bhatta, zakladatele a ředitele značky, Radico už od roku 1992 pokořuje stále nové vrcholy v pohoří přírodní péče o vlasy. Všechny produkty jsou zásadně jen v BIO kvalitě, což dokládá uznávaný certifikát Cosmos Organic.

Další vlastnosti Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno v Indii. Gramáž 100 g. Složení Lawsonia Inermis (Henna Leaf Powder – prášek z listů Hennovníku). . . . . .