bioandlife.cz

Radico Práškový kondicionér BIO (100 g) – Amla – kondicionér a kúra v jednom

Velmi oblíbený kus Radico Práškový kondicionér BIO (100 g) - Amla od kvalitní společnosti Radico pohodlně získáte aktuálně na webu v akci! Akční ceny již od 189 Kč. EAN: 8902670020222
Radico Práškový kondicionér BIO (100 g) - Amla
Ověřit dostupnost
Značka: Radico
189
Popis produktu

Prášek z Amly je skvělým léčitelem předčasně šedivějících vlasů a lupy před ním berou do zaječích. Zabraňuje také padání vlasů a naopak zvyšuje lesk. Amla je plná antioxidantů. Má jich dokonce více než třeba borůvky. Ty jsou nezbytné pro přirozenou tvorbu kolagenu. Ten se zase stará o to, aby se z vlasové pokožky rodily nové silné vlasy.
Zkuste Amlu jako přírodní kondicionér, který vaše vlasy zahrne dosud nepoznanou péčí.

Permanentní výzkum, otevřená mysl ke zkoušení nových věcí, znalosti staré Ajurvédy a pokora vůči přírodě, kterou my lidé nemůžeme nikdy ovládnout. To jsou stavební kameny, kterými si experti z Radico dláždí cestu k úspěchu. Pod vizionářským vedením Sanjeeva Bhatta, zakladatele a ředitele značky, Radico už od roku 1992 pokořuje stále nové vrcholy v pohoří přírodní péče o vlasy. Všechny produkty jsou zásadně jen v BIO kvalitě, což dokládá uznávaný certifikát Cosmos Organic.

Další vlastnosti Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno v Indii. Gramáž 100 g. Složení Emblica Officinalis (Amla Fruit Powder – prášek z plodu Amly). . . . . .