bioandlife.cz

Radico Práškový šampon BIO (100 g) – Ritha – šampon a kúra v jednom

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Radico Práškový šampon BIO (100 g) - Ritha - šampon a kúra v od populární značky Radico naleznete momentálně v naši nabídce za parádní cenu! Produkt koupíte teď u nás za 189 Kč. EAN: 8902670020239
Radico Práškový šampon BIO (100 g) -
Ověřit dostupnost
Značka: Radico
189
Popis produktu

Prášek z Rithy je už po staletí využíván ženami po celém světě jako přírodní šampon. Pravidelné používání podporuje růst vlasů, dodává objem a zlepšuje přirozenou vlasovou strukturu. Pro svou jemnost je Ritha vhodná ke každodennímu používání.
Zkuste tento léčivý rituál, který vaše vlasy zahrne dosud nepoznanou péčí.

Permanentní výzkum, otevřená mysl ke zkoušení nových věcí, znalosti staré Ajurvédy a pokora vůči přírodě, kterou my lidé nemůžeme nikdy ovládnout. To jsou stavební kameny, kterými si experti z Radico dláždí cestu k úspěchu. Pod vizionářským vedením Sanjeeva Bhatta, zakladatele a ředitele značky, Radico už od roku 1992 pokořuje stále nové vrcholy v pohoří přírodní péče o vlasy. Všechny produkty jsou zásadně jen v BIO kvalitě, což dokládá uznávaný certifikát Cosmos Organic.

Další vlastnosti Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno v Indii. Gramáž 100 g. Složení Sapindus Mukorossi (Ritha Fruit Powder – prášek z plodů Rithy). . . . . .