bioandlife.cz

Radico Přírodní barva na vlasy BIO (100 g) – světlá popelavá blond – II.jakost

Vynikající produkt Radico Přírodní barva na vlasy BIO (100 od společnosti s předním postavením na trhu Radico snadno pořídíte právě dnes opravdu levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 268 Kč.
Radico Přírodní barva na vlasy BIO (100 g) - světlá popelavá
Ověřit dostupnost
Značka: Radico
268
Popis produktu

Sleva za lehce poškozený obal. 
Krabička se nám vrátila zpátky na skládek maličko pomačkaná, spolucestující v balíčku byli asi až moc přítulní.  Silné objímaní ale porouchalo pouze papírový obal a barvička se těší až vykouzlí nový odstín na vašich vláskách. ‍♀️
První ryze přírodní barva na vlasy ve 100% BIO kvalitě. Nechte se rozmazlit blahodárnou kúrou plnou ajurvédských bylin, speciálně nakombinovaných pro odstín studenější světlé popelavé blond. Tohle není jen barva. Je to léčivý rituál, který vaše vlasy zahrne dosud nepoznanou péčí. Lesklé, silné, zdravé navenek i uvnitř. Takové budou vaše vlasy, když je spojíte s přírodou namísto umělých a chemických přípravků.
Efektivně kryje šediny hned při první aplikaci. 

Permanentní výzkum, otevřená mysl ke zkoušení nových věcí, znalosti staré Ajurvédy a pokora vůči přírodě, kterou my lidé nemůžeme nikdy ovládnout. To jsou stavební kameny, kterými si experti z Radico dláždí cestu k úspěchu. Pod vizionářským vedením Sanjeeva Bhatta, zakladatele a ředitele značky, Radico už od roku 1992 pokořuje stále nové vrcholy v pohoří přírodní péče o vlasy. Všechny produkty jsou zásadně jen v BIO kvalitě, což dokládá uznávaný certifikát Cosmos Organic.

Další vlastnosti Certifikáty ECOCERT cosmos organic, Vegan Society, USDA organic, Made Safe. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v Indii. Materiál balení Bylinný prášek i příslušenství k barvení chrání biodegradabilní obal, krabička je vyrobená z kartonu.. Gramáž 100 g. Obsah balení Bylinný prášek a příslušenství k barvení (ochranná čepice, rukavice a štětec).. Složení Cassia auriculata (Colorless Henna Leaf Powder), Indigofera tinctoria (Indigo Leaf Powder), Lawsonia inermis (Henna Leaf Powder), Phyllanthus emblica Fruit Powder (Amla Fruit Powder), Eclipta alba (Bhringraj Leaf Powder), Bacopa monniera Leaf Powder (Brahmi Leaf Powder).. . . .