Rayner's Melasa třtinová BIO 340 g

Tento designový kus Rayner's Melasa třtinová BIO od této skvělé značky Rayner's máte možnost dostat bezpečně online téměř zdarma. Cena již od 124 Kč. EAN: 5019998628405
Rayner's Melasa třtinová BIO 340
Značka: Rayner's
124 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Rayner's Melasa třtinová 340 g BIO

Tipy a recepty na použití třtinové melasy:

pečení – melasa slouží dobře k oslazení pečených dezertů
krémy – i studené dezerty můžete sladit melasou
kaše – poté, co si svoji oblíbenou snídani posypete ovocem, ořechy nebo semínky, zalijte ji navrch ještě melasou
zmrzlina – zkuste domácí zmrzlinu sladit melasou
nápoje – čaj nebo smoothie, melasa bude výborným sladidlem u obou

Cukrová třtina je vysoká mohutná tráva, která může mít až 6 metrů. Ve stéblech se nachází dřeň s obsahem cukru kolem 20 %. Vyskytuje se pouze v tropických oblastech s bohatou půdou. Získává se z ní třtinový cukr a při jeho výrobě vzniká vedlejší zbytkový produkt, který nazýváme melasa. Někdy bývá nazývána také jako „černé zlato“ nebo „černý zázrak“. V severní Americe byla ještě ke konci minulého století melasa velmi oblíbeným sladidlem. Dodnes ji najdete v mnoha tradičních amerických receptech na koláče a pudinky.

Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení. Jejich biokvalitu docení především lidé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.

Složení: Melasa z cukrové třtiny*.

*produkt kontrolovaného ekologického zemědělství
Třtinová melasa v biokvalitě. Jedná se o vedlejší produkt z výroby třtinového cukru. Má sirupovitou konzistenci a výrazně sladkou chuť. Je výtečnou náhražkou běžných sladidel a součástí amerických tradičních dezertů.

Další produkty od výrobce Rayner's