Reflex Nutrition Albion Magnesium 90 kapslí

Diskontní kus Reflex Nutrition Albion Magnesium od kvalitní značky Reflex Nutrition snadno naleznete aktuálně na našich stránkách extra se slevou. Teď v akci 249 Kč. EAN: 5033579035369
Reflex Nutrition Albion Magnesium 90
249 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Reflex Nutrition Albion® Magnesium 90 kapslí

Novinka značky Reflex, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí. Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, původ a čistota použité složky + minimum balastních aditiv. Bisglycinát hořečnatý je chelátovanou a pro tělo vysoce využitelnou formou hořčíku s garantovanou kvalitou laboratoře Albion.

Hlavní benefity produktu:

125 mg hořčíku na 1 kapsli
Bisglicinát hořečnatý = chelátovaná forma hořčíku s 80% využitelností pro tělo bez nežádoucích vedlejších účinků (pro srovnání – citrát hořečnatý má 90% účinnost a možné projímavé účinky a oxid hořečnatý je pro tělo využitelný pouze ze 4%)
Garance kvality a původu společnosti Reflex Nutrition a laboratoře Albion

Balení: 90 kapslí.
 
Novinka značky Reflex Albion® Magnesium, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí.