Rozvoněno Osvěžovač vzduchu – Potěšení mysli (100 ml) – s levandulí a citronovou trávou

Akční výrobek Rozvoněno Osvěžovač vzduchu - Potěšení mysli (100 ml) - s levandulí a citronovou od značky se skvělou pověstí Rozvoněno lze nakoupit v naší online nabídce v bezva akci. Aktuálně za 123 Kč. EAN: 0745110638179
Produkt bez obrázku
123 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Potřebuje vaše mysl trochu potěšit a povzbudit? Dopřejte jí terapii na jedno stříknutí. Levandule je zkušený bojovník proti stresu a kde se objeví citronová tráva, tam zavládne dobrá nálada. Jediný, kdo nebude nadšený, je hmyz – tohle duo totiž nemůže ani cítit.

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly a svíčkami z rostlinných či včelích vosků vykouzlí útulno naprosto kdekoli. To vše se této české rodinné firmě daří za pomoci čistých přírodních surovin, z velké části lokálních a s minimální zátěží naší planety. Jejich domácí zútulňovače se vám zapíší do srdcí úchvatnou vůní, udržitelností i dobrotou, jejich koupí totiž přispějete dobročinnému projektu.

Další vlastnosti Objem 100 ml. Podíl přírodních surovin 100%. Země původu Česká republika. Původ vůně přírodní. Materiál obalu Sklo a plast. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, plastový uzávěr recyklujte v kontejneru na plast.. Složení Alcohol denat, Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Citronellol*, Citral*, Eugenol*. * Přirozená součást éterických olejů.. . . . .