Rozvoněno Osvěžovač vzduchu – Svěží vánek (100 ml) – s eukalyptem a citronem

Super produkt Rozvoněno Osvěžovač vzduchu - Svěží vánek (100 ml) - s od značky s dlouholetou historií Rozvoněno snadno seženete momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. Akční ceny již od 115 Kč. EAN: 0745110638186
Produkt bez obrázku
115 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Dopřejte si závan svěžesti doma či v kanceláři. Eukalyptus a citron v sobě nesou dávku čerstvosti, dodají vám energii a čistou mysl. Dohromady vytváří univerzální vůni, která je sympatická každému nosu.

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly a svíčkami z rostlinných či včelích vosků vykouzlí útulno naprosto kdekoli. To vše se této české rodinné firmě daří za pomoci čistých přírodních surovin, z velké části lokálních a s minimální zátěží naší planety. Jejich domácí zútulňovače se vám zapíší do srdcí úchvatnou vůní, udržitelností i dobrotou, jejich koupí totiž přispějete dobročinnému projektu.

Další vlastnosti Objem 100 ml. Podíl přírodních surovin 100%. Země původu Česká republika. Původ vůně přírodní. Materiál obalu Sklo a plast. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, plastový uzávěr recyklujte v kontejneru na plast.. Složení Alcohol denat, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Limonene*, Citral*. * Přirozená součást éterických olejů.. . . . .