Rozvoněno Osvěžovač vzduchu – Vánoční zázrak (100 ml) – s perníkovým kořením

Zcela unikátní produkt Rozvoněno Osvěžovač vzduchu - Vánoční zázrak od společnosti s výborným jménem Rozvoněno jednoduše můžete získat teď za parádní cenu. Nyní zakoupíte za 123 Kč. EAN: 0745110638193
Produkt bez obrázku
123 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tento sprej vám domov provoní jako otevřená trouba s čerstvě upečenými perníčky. Badyán a anýz mysl příjemně povzbudí, skořice s hřebíčkem zaženou chmury a prohřejí tělo i mysl. Udělejte si Vánoce klidně i v červnu, s tímhle šikulou vám ani nebude vadit, že venku není sníh.

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly a svíčkami z rostlinných či včelích vosků vykouzlí útulno naprosto kdekoli. To vše se této české rodinné firmě daří za pomoci čistých přírodních surovin, z velké části lokálních a s minimální zátěží naší planety. Jejich domácí zútulňovače se vám zapíší do srdcí úchvatnou vůní, udržitelností i dobrotou, jejich koupí totiž přispějete dobročinnému projektu.

Další vlastnosti Objem 100 ml. Podíl přírodních surovin 100%. Země původu Česká republika. Původ vůně přírodní. Materiál obalu Sklo a plast. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, plastový uzávěr recyklujte v kontejneru na plast.. Složení Alcohol denat, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamomum Ceylanicum Oil, Illicium Verum, Pimpinella Anisum, Eugenol*, Limonene*, Linalool*. * Přirozená součást éterických olejů.. . . . .