Rozvoněno Směs éterických olejů – Jedinečná (10 ml) – s geránií a palmovou růží

Často hledaný výrobek Rozvoněno Směs éterických olejů - Jedinečná od top značky Rozvoněno jde získat na našich stránkách teď právě za super peníze. Nyní nakoupíte za 166 Kč. EAN: 0745110638247
Produkt bez obrázku
166 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Dopřejte si chvilku pro sebe a oslavte svou jedinečnost něžnou květinovou vůní. Spojení geránie a palmové růže vám navodí zasloužený klid, pohodu a harmonii. 

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly a svíčkami z rostlinných či včelích vosků vykouzlí útulno naprosto kdekoli. To vše se této české rodinné firmě daří za pomoci čistých přírodních surovin, z velké části lokálních a s minimální zátěží naší planety. Jejich domácí zútulňovače se vám zapíší do srdcí úchvatnou vůní, udržitelností i dobrotou, jejich koupí totiž přispějete dobročinnému projektu.

Další vlastnosti Objem 10 ml. Podíl přírodních surovin 100%. Země původu Česká republika. Materiál balení Sklo a plast. Původ vůně přírodní. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, plastový uzávěr recyklujte v kontejneru na plast.. Složení Pelargonium Graveolens Oil, Cymbopogon Martini Oil, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Limonene*. * Přirozená součást éterických olejů.. . . . .