Rozvoněno Směs éterických olejů – Vánoční zázrak (10 ml) – s perníkovým kořením

Velmi žádaný kus Rozvoněno Směs éterických olejů - Vánoční od této skvělé značky Rozvoněno snadno naleznete v naší nabídce ve výprodejové akci! V současnosti za 140 Kč. EAN: 0745110638209
Produkt bez obrázku
140 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Nechce se vám zadělávat na perníčky, ale zároveň se neobejdete bez jejich vůně? Hřebíček, skořice, badyán a anýz ve skleněné lahvičce to rozlousknou za vás. V mžiku vám domov provoní cukrovím a nastolí vánoční atmosféru, než byste řekli Ježíšek.

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly a svíčkami z rostlinných či včelích vosků vykouzlí útulno naprosto kdekoli. To vše se této české rodinné firmě daří za pomoci čistých přírodních surovin, z velké části lokálních a s minimální zátěží naší planety. Jejich domácí zútulňovače se vám zapíší do srdcí úchvatnou vůní, udržitelností i dobrotou, jejich koupí totiž přispějete dobročinnému projektu.

Další vlastnosti Objem 10 ml. Podíl přírodních surovin 100%. Země původu Česká republika. Materiál balení Sklo a plast. Původ vůně přírodní. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, plastový uzávěr recyklujte v kontejneru na plast.. Složení Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamomum Ceylanicum Oil, Illicium Verum, Pimpinella Anisum, Eugenol*, Limonene*, Linalool*. * Přirozená součást éterických olejů.. . . . .