Rozvoněno Směs éterických olejů – Zimní nálada (10 ml) – s pomerančem, hřebíčkem a skořicí

Zajímavý výrobek Rozvoněno Směs éterických olejů - Zimní od přední značky Rozvoněno jednoduše najdete právě teď napořád výhodně! Nyní můžete mít za 145 Kč. EAN: 0745110638216
Produkt bez obrázku
145 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pomeranč, hřebíček a skořice – bez tohoto tria už si nedovedeme chladné zimní večery představit. Dohromady voní úplně jako pohodička doma pod dekou, s hrnečkem horkého nápoje v jedné ruce a s dobrou knihou v druhé. Co víc si přát.

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly a svíčkami z rostlinných či včelích vosků vykouzlí útulno naprosto kdekoli. To vše se této české rodinné firmě daří za pomoci čistých přírodních surovin, z velké části lokálních a s minimální zátěží naší planety. Jejich domácí zútulňovače se vám zapíší do srdcí úchvatnou vůní, udržitelností i dobrotou, jejich koupí totiž přispějete dobročinnému projektu.

Další vlastnosti Objem 10 ml. Podíl přírodních surovin 100%. Země původu Česká republika. Materiál balení Sklo a plast. Původ vůně přírodní. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, plastový uzávěr recyklujte v kontejneru na plast.. Složení Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamomum Ceylanicum Oil, Limonene*, Linalool*, Citral*, Eugenol*. * Přirozená součást éterických olejů.. . . . .