Rozvoněno Stojánek na čajovou svíčku – skleněný (1 ks)

Žádaný produkt Rozvoněno Stojánek na čajovou svíčku - skleněný od výrobce s dobrým jménem Rozvoněno snadno můžete najít právě dnes výhodně! Výhodně za super cenu 16 Kč. EAN: 0745110638254
Produkt bez obrázku
16 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Opakovaně použitelný skleněný stojánek zatočí se zbytečným odpadem z čajovek. Je určený především na bezobalové svíčky. Po použití se dá jednoduše vymýt a znovu naplnit. 

Rozvoněné produkty vznikají ručně na jižní Moravě a každý kus je originál. Aromaterapeutickou vůní unikátních éterických směsí pohladí všechny smysly a svíčkami z rostlinných či včelích vosků vykouzlí útulno naprosto kdekoli. To vše se této české rodinné firmě daří za pomoci čistých přírodních surovin, z velké části lokálních a s minimální zátěží naší planety. Jejich domácí zútulňovače se vám zapíší do srdcí úchvatnou vůní, udržitelností i dobrotou, jejich koupí totiž přispějete dobročinnému projektu.

Další vlastnosti Rozměry 2,5 x 4,5 cm. Země původu Vyrobeno v EU. Počet kusů v balení 1 ks. Co s ním, až doslouží Pokud se se stojánkem chcete rozloučit, vhoďte ho do kontejneru na sklo.. Složení Sklo. . . . . . .