bioandlife.cz

Snuggs Menstruační kalhotky – střední a slabá menstruace (L) – generace 3.0

Velmi žádaný výrobek Snuggs Menstruační kalhotky - střední a slabá menstruace (L) - generace od známé společnosti Snuggs jednoduše seženete zde teď právě za akční cenu. Cena již od 749 Kč. EAN: 8593478969402
Snuggs Menstruační kalhotky -
Ověřit dostupnost
Značka: Snuggs
749
Popis produktu

Vypadají jako klasické kalhotky, jsou i stejně pohodlné a elegantní, ale dokáží mnohem víc. Pratelné kalhotky Snuggs pro střední a slabou menstruaci jsou opakovaně použitelné a plnohodnotně nahradí jednorázové vložky a tampóny. Funkční vrstva z high-tech materiálů s nanovlákny zvládne absorbovat až dvakrát tolik, co klasická vložka. Kalhotky tak můžete měnit jen jednou denně. Zdravotně nezávadný materiál je navíc velmi prodyšný, s kalhotkami se tak cítíte v suchu a sebejistě.

 

Mladičká značka menstruačních kalhotek a intimních potřeb Snuggs vznikla v českých luzích a hájích a svými výrobky přinesla svěží vítr do světa menstruačních pomůcek. Za pomoci inovativních technologií pomáhá ženám, aby své dny prožívaly ve větším pohodlí, sebejistě a s co nejmenším dopadem na životní prostředí. Od vynálezu tampónů a vložek už uběhlo 80 let, ve Snuggs proto věří, že je čas na změnu. Jejich vysoce kvalitní menstruační kalhotky vydrží desítky cyklů praní, a nahradí tak velkou spoustu klasických jednorázových tampónů a vložek.

Další vlastnosti Rozměry XS: < 80 cm, S: 80 - 88 cm, M: 88 - 96 cm, L: 96 - 108 cm, XL: 108 - 112 cm, XXL: 112 cm <. Materiál Tělo kalhotek - 93 % polyamid, 7 % elasten. Funkční vrstva - polyester, bavlna, elasten, polyurethan. Certifikáty OEKO-TEX standard. Životnost 1-2 roky (minimálně 50 pracích cyklů). Země původu Vyrobeno v České republice. Materiál obalu recyklovatelný plast. Co s nimi, až doslouží Kalhotky vyhoďte do směsného odpadu.. Tloušťka funkční části 1,5 mm. Velikost L. . .