bioandlife.cz

Sonett Máchadlo prádla (1 l) – vhodné pro všechny typy látek

Exkluzivní kousek Sonett Máchadlo prádla (1 l) - vhodné pro od top výrobce Sonett jednoduše naleznete na našich stránkách skutečně levně! Stojí teď u nás 159 Kč. EAN: 4007547306042
Sonett Máchadlo prádla (1
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
159
Popis produktu

100% přírodní máchadlo od Sonettu poskytuje extra péči především pro choulostivé svršky – ale je vhodné pro všechny typy látek. Pomáhá spláchnout zbytky pracího prostředku a neutralizuje vodu při máchání, což je důležité především pro lidi s citlivou pokožkou a alergickými reakcemi. Většina pracích prostředků je totiž zásaditých.
Rozzařuje také barvy, uhlazuje vlákna a změkčuje textilie.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti Hodnota pH cca 3 – 4 (20 °C, 5 g / l H2O). Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Počet pracích dávek 1 l: 25 dávek, 10 l: 250 dávek. Materiál balení Lahev: PE; uzávěr a etikety: PE/PP. Původ vůně bez vůně. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí.. Složení Kyselina citronová (15 – 30%), rostlinný alkohol – etanol (5 – 15%), vířená voda (do 100 %).. Objem 1 l. .