bioandlife.cz

Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive BIO (1,2 kg)

Zajímavý kousek Sonett Prací prášek na barevné prádlo Sensitive BIO (1,2 od top značky Sonett jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 329 Kč. EAN: 4007547102200
Sonett Prací prášek na barevné
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
329
Popis produktu

100% přírodní prací prášek z řady Sensitive od Sonettu je vhodný pro teploty již od 20 °C a pro všechny barevné tkaniny z bavlny, lnu, konopí i syntetických vláken. Neobsahuje žádné vůně a je vhodný i pro extra citlivou a alergickou pokožku. Hlavní aktivní složkou je čisté rostlinné mýdlo ze slunečnicového či řepkového oleje v BIO kvalitě, které je v přírodě snadno a okamžitě odbouratelné.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Počet pracích dávek 1,2 kg: až 30 pracích dávek, 10 kg: až 250 pracích dávek. Materiál balení Kartonová krabice: 100% recykl; vnitřní pytel: PE; dávkovací odměrka: > 80 % z recyklu. Původ vůně bez vůně. Účinný při teplotách praní 20 – 60 °C. Složení Zeolit (15 – 30 %), mýdlo z BIO rostlinných olejů (řepkový, kokosový a palmový) (15 – 30 %), citrát (15 – 30 %), cukrový tenzid (5 – 15 %), soda (5 – 15 %), silikáty (5 – 15 %), soda bikarbona (1 – 5 %), Quillaja* (< 1 %), pravotočivě vířená voda (do 100 %). * = z certifikovaného ekologického zemědělství nebo volný sběr v přírodě. Hmotnost 1,2 kg. . .