bioandlife.cz

Sonett Prášek do myčky (3 kg) – i na odolné zaschlé skvrny

Tento zlevněný produkt Sonett Prášek do myčky (3 kg) - i na s pečetí kvality od značky Sonett je k získání zrovna dnes trvale výhodně! Výhodně za super cenu 489 Kč. EAN: 4007547402102
Sonett Prášek do myčky (3 kg) - i na odolné
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
489
Popis produktu

Tento 100% přírodní prášek do myčky od Sonettu snadno čistí i zaschlé skvrny i přesto, že neobsahuje enzymy, fosfáty, tenzidy a agresivní odstraňovače skvrn na bázi chlóru.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti Hodnota pH cca 10 – 11 (20 °C, 5 g / l H2O). Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Materiál balení Nádoba: PE; etiketa: PE/PP. Počet mycích dávek 50-100 mycích dávek v 1 kg, záleží na tvrdosti vody (1 dávka = 15-30 g prášku). Původ vůně bez vůně. NEBEZPEČÍ Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest.. Složení Silikáty (> 30%), citrát (> 30 %), peruhličitan sodný (5 – 15 %), soda (uhličitan sodný) (5 – 15 %). Hmotnost 3 kg. .