bioandlife.cz

Sonett Přípravek na škrobení a žehlení BIO (náplň 1 l)

Tento kvalitní a levný výrobek Sonett Přípravek na škrobení a žehlení BIO (náplň od dodavatele kvalitních produktů Sonett je k sehnání u nás nyní se slevou. Ceny již od 159 Kč. EAN: 4007547503144
Sonett Přípravek na škrobení a
Ověřit dostupnost
Značka: Sonett
159
Popis produktu

Škrobí, vyhlazuje a pečuje o všechny textilie z bavlny, lnu, konopí a textilní směsi. Proniká do hloubky vlákna, narovná jej a zpevní. Žehlení tak bude snazší a to i u suchého a pomačkaného prádla. Vaše oděvy zůstanou bez záhybů, budou odpuzovat špínu a zachovají si déle svůj tvar.

Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Další vlastnosti Hodnota pH cca 7 – 8 (20 °C, 5 g / l H2O). Certifikáty NCP, CSE, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Materiál balení Lahev: PE; uzávěr a etikety: PE/PP. Původ vůně přírodní. Složení Rostlinný alkohol (etanol) (5 – 15 %), rostlinný škrob* (1 – 5 %), sířený ricinový olej (< 1 %), mýdlo z olivového oleje* (< 1 %), citrát (< 1 %), esenciální oleje z růžového gerania* (pelargonie) a levandule* (< 1 %), pravotočivě vířená voda (až 100 %). * = z certifikovaného ekologického zemědělství nebo volný sběr v přírodě. Objem 1 l. . . . .