Sonnentor Bylinná směs BIO – Štěstí je mít přátele – nálevové sáčky (18 x 1,5 g) – II.jakost

Exkluzivní kousek Sonnentor Bylinná směs BIO - Štěstí je mít přátele - nálevové sáčky (18 x od skvělé a známé značky Sonnentor jednoduše seženete nyní až neuvěřitelně levně. Právě nyní za skvělou cenu 80 Kč.
Sonnentor Bylinná směs BIO - Štěstí je mít přátele - nálevové sáčky (18 x 1
Značka: Sonnentor
80 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sleva za pomačkanou krabičku.
Čaje se nám mezi sebou trochu zpytlíkovaly a pomačkaly si krabičky. V šálku horké vody ale budou sekat dobrotu☕
Výjimečná směs bylinek a koření se skvěle hodí pro výjimečné příležitosti jako je třeba čas strávený s opravdovým přítelem. Bazalka posvátná, prospěšnými látkami naditá aronie a echinacea i jemně nasládlý ostružník zachutnají na jazyku a zahřejí u srdce. Čaj se náramně hezky popíjí v kruhu kamarádků, perfektně ladí se svačinkami, koláči a ovocnými dezerty a je z něj i boží dárek. Složený je pouze z šetrně pěstovaných rostlinných ingrediencí a naporcovaný v rozložitelných sáčcích, které můžete s klidem hodit na kompost.

Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Další vlastnosti Hmotnost 27 g. Certifikáty BIO, ISO22000. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Materiál balení Krabička z FSC certifikovaného kartonu, nálevové sáčky z textilního banánu abacá, biobavlněná šňůrka, papírová visačka, obaly sáčků z papíru a celulózové fólie.. Podíl BIO rostlinných surovin 100 %. Obsah balení 18 nálevových sáčků. Co s obaly Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, stejně tak i visačku, nálevový sáček patří do kompostu nebo bioodpadu, včetně šnůrky, jednotlivá ochranná balení sáčků vyhoďte do směsného odpadu. Skladování v suchu a chladu. Složení Tulsi (60 %)*, Ostružiník (15 %)*, Citronová tráva*, Fenykl (5 %)*, Echinacea*, Aronie kousky (5 %)*. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství. .