Sonnentor Na kutě čaj porcovaný dvoukomorový BIO 28,8 g

Vysoce kvalitní kus Sonnentor Na kutě čaj porcovaný dvoukomorový BIO od dodavatele se skvělou pověstí Sonnentor je k dostání zde nyní skutečně výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 85 Kč. EAN: 9004145026322
Sonnentor Na kutě čaj porcovaný dvoukomorový
Značka: Sonnentor
85 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sonnentor Na kutě čaj porcovaný dvoukomorový BIO 28,8 g

bylinná směs bio

Tato lahodná směs bylinek hravě ukolébá každého raráška do říše těch nejsladších snů. Nový den bude plný energie a dobré nálady. Pro děti od 9 měsíců.

Složení: Meduňka bio, Ostružina list bio, Černý bez květ bio, Mateřídouška bio, Heřmánek bio, Ostružiník bio, Chrpa květ bio, Levandule bio

Návod k přípravě: nálevový sáček přelijte vroucí vodou (200 ml), nevařte a nechte 5-10 min. luhovat. Před podáváním vychlaďte na příjemnou teplotu.

Doporučení: K přípravě čaje pro kojence se používá převařená voda vhodná pro kojeneckou výživu. Jestliže se doslazuje cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů.
Sonnentor Na kutě čaj porcovaný dvoukomorový je bylinná směs BIO.