Sonnentor Ovoce na žížu čaj porcovaný dvoukomorový BIO 32,4 g

Výjimečný produkt Sonnentor Ovoce na žížu od předního výrobce Sonnentor můžete koupit právě nyní za rozumné peníze! Výhodně za 95 Kč. EAN: 9004145026346
Sonnentor Ovoce na žížu
Značka: Sonnentor
95 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sonnentor Ovoce na žížu čaj porcovaný dvoukomorový BIO 32,4 g

ovocný čaj bio

Tadááá, ten nejlepší hasič žízně plný ovoce je tady! Jedinečná receptura s malinami, jablíčky a jahodami zachutná každému raráškovi. Čaj je velmi chutný také za studena a velmi rychle ho lze proměnit ve vynikající ovocné bowle s čerstvými plody ovoce, medem a lístky máty.
Pro děti od 9 měsíců.

Složení: Šípek oplodí bio, Pomerančová kůra bio(20%), Ibišek bio, Malina kousky bio(6%), Jablka kousky bio(5%), Lesní jahody bio(2%)

Skladování: V suchu a chladu.

Návod k přípravě: nálevový sáček přelijte vroucí vodou (200 ml), nevařte a nechte 10 min. luhovat. Před podáváním vychlaďte na příjemnou teplotu.

Doporučení: K přípravě čaje pro kojence se používá převařená voda vhodná pro kojeneckou výživu. Jestliže se doslazuje cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů.
Sonnentor Ovoce na žížu čaj porcovaný dvoukomorový BIO je směs plná ovoce.