Sonnentor Ranní ptáče porcovaný dvoukomorový BIO 32,4 g

Žádaný produkt Sonnentor Ranní ptáče porcovaný dvoukomorový BIO od známého výrobce Sonnentor najdete právě nyní za akční cenu! Akční ceny od 90 Kč. EAN: 9004145026315
Sonnentor Ranní ptáče  porcovaný dvoukomorový BIO
Značka: Sonnentor
90 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sonnentor Ranní ptáče  porcovaný dvoukomorový BIO 32,4 g

bylinná směs s ovocem bio

Kykyryký, vstávat, čeká nás den plný dobrodružství! Díky této směsi bylinek a ovoce vykročí každý rarášek do nového dne tou správnou nožkou. Pro děti pak bude každý úkol snadný. Pro děti od 10 měsíců.

Složení: Kdoule bio(21%), Šípek oplodí bio, Ibišek bio, Meduňka bio, Verbena citronová bio, Růže okvětí bio, Chrpa květ bio, Máta okrouhlolistá bio

Skladování: V suchu a chladu.

Návod k přípravě: nálevový sáček přelijte vroucí vodou (200 ml), nevařte a nechte 5-10 min. luhovat. Před podáváním vychlaďte na příjemnou teplotu.

Doporučení: K přípravě čaje pro kojence se používá převařená voda vhodná pro kojeneckou výživu. Jestliže se doslazuje cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů.
Sonnentor Ranní ptáče  porcovaný dvoukomorový je bylinná směs s ovocem BIO. Díky této směsi bylinek a ovoce vykročí každý rarášek do nového dne tou správnou nožkou.