Sunwarrior Illumin8 čokoládový BIO 800 g

Akční produkt Sunwarrior Illumin8 čokoládový BIO od odblíbeného výrobce Sunwarrior je dostupný aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 1 209 Kč. EAN: 814784024455
Sunwarrior Illumin8 čokoládový BIO
Značka: Sunwarrior
1 209 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sunwarrior Illumin8 čokoládový BIO 800 g

Illumin8 poskytuje Vašemu tělu ty nejdůležitější živiny: BIO rostlinný zdroj proteinu s plným spektrem aminokyselin, komplexní sacharidy z bezlepkových zdrojů, zdravé tuky, vitaminy z celistvých potravin, minerály, vlákninu, enzymy a probiotika. Obohacené o superpotraviny jako jsou baobab, chia a lněná semínka, celozrnná rýže natural, řasa kelp, bazalka posvátná, guava a kokos, společně přichází v jedinečném illumin8.

Illumin8 je ideální jako snídaně na cesty nebo jako rychlá svačinka mezi hlavními jídly. Přidejte illumin8 do svého smoothie pro extra výživu nebo trochu přimíchejte do svého před či po tréninkového jídla, ať všechny Vaše buňky v těle jedou na plné obrátky. Illumin8 chutná tak skvěle, jak to zní!

Složení: Hrachový protein, lněné semínko, kakao, chia semínka, strouhaný kokosový ořech, čokoládová příchuť, vanilková příchuť, rýžový protein, guar guma, baobab, řervená řasa, sůl, extrakt ze stevie, kelp, skořice, probiotika (Bacillus subtillis 1mil. CFU), směs minerálů, směs klíčků (amaranth, garbanzo, čočka, quinoa), směs vitamínů (bazalka posvátná, annatto, amla, vitamín K z geraniolu a farnesolu, guava, citrón, sesbanie, vitamín D3 z lišejníku, vitamín B12), směs enzymů (proteáza, bromelain, lipáza, fytáza, celuláza, pectináza, hemiceluláza).
Čistý rostlinný protein s aminokyselinami. Směs poskytuje tělu ty nejdůležitější živiny.