Sunwarrior Warrior Omega 3 60 kapslí

Tento unikátní kousek Sunwarrior Warrior Omega 3 od kvalitní značky Sunwarrior máte možnost pořídit teď za výprodejovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 899 Kč. EAN: 814784026381
Sunwarrior Warrior Omega 3
Značka: Sunwarrior
899 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sunwarrior Warrior Omega 3 60 kapslí

Žádní korýši a ryby, my jsme šli přímo ke zdroji, rostlinné Omega-3 DHA + EPA získávané z mořských řas. Jsou pěstovány udržitelným způsobem a sklízeny pro bio dostupné mastné kyseliny Omega-3, 6, 7, a 9. Mimo to se vyznačují obsahem polárních lipidů a chlorofylu. Přispívají k normální činnosti srdce, mozku a stavu zraku.

Mořské zdroje jako například ryby a korýši neprodukují omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ale spíše shromažďují jejich zásoby z řas, které konzumují, ve své tukové tkáni. Zde se také zadržují nečistoty z prostředí a průmyslové výroby, tudíž oleje extrahované z těchto tkání obsahují vysokou koncentraci toxinů.

Jelikož ryby se staly nejlevnějším způsobem, jak získávat esenciální mastné kyseliny, poptávka po doplňcích stravy s rybím olejem začala ohrožovat světovou rybí populaci. Přes 70 % rybích druhů je nyní buď zcela vyhlazeno anebo v ohrožení. Studie předjímají, že pokud budou nadměrné výlovy ryb pokračovat, dojde k totálnímu kolapsu oceánu jako ekosystému do roku 2048.

Je získáván přímou cestou z čistých mořských řas a extrahován z přírodních kmenů mikrořas, které obsahují fosfolipidy a glykolipidy, umožňující vašemu tělu využít více omega-3, než by tomu bylo u produktů na bázi korýšů a rybího oleje. Tento olej obsahuje DHA, které tvoří až 97 % omega-3 tuků v mozku a přirozeně obsahuje vysoké množství EPA.

DHA je považována za esenciální pro správný vývoj a růst mozkové kůry. Přispívají k normální činnosti srdce, mozku a stavu zraku. 
EPA podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému.
Chlorofyl je rostlinný pigment, který je využíván pro svůj účinek detoxikace. 
ALA je esenciální mastná kyselina s krátkým řetězcem, který je přeměňován na dlouhý do podoby kyselin EPA a DHA.

Omega 3 získávané z možských řas, které obsahují fosfolipidy a glykolipidy, umožňující vašemu tělu využít více omega-3, než by tomu bylo u produktů na bázi korýšů a rybího oleje.