SUPERIONHERBS AGARICUS 90 kapslí

Tento vynikající výrobek SUPERIONHERBS AGARICUS 90 kapslí od výrobce SUPERIONHERBS máte možnost pořídit u nás teď extra se slevou. V akci za cenu 930 Kč. EAN: 80000000000010
SUPERIONHERBS AGARICUS 90 kapslí
Značka: SUPERIONHERBS
930 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

SUPERIONHERBS AGARICUS 90 kapslí

 Výtažek získaný speciální metodou dvojité extrakce z organicky pěstované houby Agaricus. Obsah polysacharidů víc než 40 %.

1 tobolka obsahuje Agaricus 500mg, 100% čistý extrakt, neobsahuje plnidla ani konzervační látky. Používáme rostlinné tobolky – vhodné pro vegetariány a vegany. 

Agaricus blazei Murrill je jedlá brazilská houba s nízkým obsahem kalorií a velkým množství živin. Pochází z malé brazilské vesnice jménem Piedade a obsahuje polysacharidy, minerály, vlákninu, vitamíny a aminokyseliny. V roce 1960 tuto houbu objevil japonský vědec Takatoši Furumoto a poslal ji k vyhodnocení do Japonska. Analýza ukázala, že AbM má vyšší obsah bílkovin a sacharidů než většina ostatních hub. Navzdory těmto nutričním hodnotám se většina nadšení a zájmu obklopujícího houbu Agaricus blazei týká jejích léčivých vlastností. V tradiční medicině se používá mnoho staletí a v jeho zázračnou moc věřili už Inkové. Agaricus se pěstuje v Brazílii, Číně a Japonsku kde se používá i pro lékařské účely.

OPTIMÁLNÍ KONCENTRACE 40%

Extrakt má optimální (OPT) – vyvážené složení všech důležitých látek – polysacharidů, triterpenů, betaglukanů, ganoderických kyselin a dalších živin. Naše produkty obsahují 40 % houbových polysacharidůnejvyšší kvality. Právě tento poměr zajišťuje jejich maximální účinek.
Agaricus blazei Murill je léčivá houba vysoce ceněná jak v tradiční čínské medicíně.