SUPERIONHERBS Fenuprim 90 kapslí

Tento exkluzivní produkt SUPERIONHERBS Fenuprim 90 kapslí od předního výrobce SUPERIONHERBS máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě za akční cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 780 Kč. EAN: 80000000000017
SUPERIONHERBS Fenuprim 90 kapslí
Značka: SUPERIONHERBS
780 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Superionherbs Fenuprim 90 kapslí

FENUPRIM – FenuprimTM je synergicky působící, dle čínské receptury sestavená, kombinace pěti přírodních látek. Fenuprim obsahuje dva druhy vysoce kvalitní vlákniny. FenustarTM a ChitomaxTM.
Složení jedné tobolky: Fenugreek extrakt, pískavice extrakt 350 mg, Chitosan (Chitomax) 150 mg, Gymnéma lesní 70 mg, Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg,ALA – kyselina afalipoová 45 mg

složení produktu bylo vytvořeno a vyladěno na základě poznatků tradiční čínské medicíny. Kromě formování postavy má řadu pozitivních účinků na lidský organizmus. Přispívá tak nejen ke kráse, ale i ke zdraví. Splňuje základní předpoklad celostního působení.

Složení Fenuprimu:

Složení jedné tobolky:
Fenugreek extrakt, pískavice extrakt 350 mg
Chitosan (Chitomax) 150 mg
Gymnéma lesní 70 mg
Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg
ALA – kyselina alfalipoová 45 mg
Superionherbs Fenuprim 90 kapslí jedinečná kombinace pěti přírodních látek, která vám může pomoci při formování vaší postavy. Pro většinu lidí jsou právě sacharidy to co jim zabraňuje zhubnout. Přípravek Fenuprim je navržen tak, že účinkuje právě na tuto problematickou oblast stravování. Navíc obsahuje Chitomax, takže i o nežádoucí tuky v potravě je „postaráno“.