SUPERIONHERBS Ganoderma, Duanwood Red Reishi, 100% Spórový prášek 90 kapslí

Velmi oblíbený produkt SUPERIONHERBS Ganoderma, Duanwood Red Reishi, 100% Spórový prášek od této skvělé značky SUPERIONHERBS lze nakoupit zde teď opravdu levně! Ceny od 850 Kč. EAN: 80000000000018
SUPERIONHERBS Ganoderma
Značka: SUPERIONHERBS
850 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Ganoderma, Duanwood Red Reishi, 100% Spórový prášek 90 kapslí

Ganoderma Spór – DuanWood Red Reishi Spór je 100% prášek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spór se získává z jednoleté červené houby. Každodenní konzumace DuanWood Reishi všeobecně přispívá k udržení dobrého stavu organizmu. Je jednou z nejoceňovanějších léčivých rostlin tradiční čínské medicíny.

Spórový prášek je esencí houby (spóry slouží k rozmonožování Reishi) a z 1000 kg hub se získá 1-2 kg sporového prášku. Ten se speciální metodou za studena musí dezintegrovat, aby účinné látky byli využitelné pro lidský organizmus. Stupeň dezintegrace (shell broken rate) určuje i účinnost produktu. V produktech Superionherbs je použit spórový prášek s 97% dezintegrací.

Duanwood Red Reishi Spór

je spórový z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spór se získává z jednoleté červené houby – tato odrůda Reishi je pěstovaná na dlouhých dubových kmenech po dobu 12ti měsíců v čisté přírodě horského masívu Wuyi na severozápadě Číny. Tato oblast je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná se o oblast nedotčenou civilizací, se specifickým klimatem.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Asii hraje koncept Di Tao zásadní roli. Každá bylina roste nejlépe v určité oblasti. Tyto oblasti, které jsou potvrzeny tradicí i vědeckými výzkumy se nazývají Di Tao. Superionherbs používá ve svých produktech výhradně Reishi z Di Tao regionu – horský masiv Wuyi, oblast vysokých hor vzdálená od civilizace. Plantáže Reishi leží v pruhu mezi horskými lesy a vrcholky hor. Jediným zdrojem vláhy jsou tak deště a horská vlhkost. Je zde čistý vzduch, neposkrvněná půda a neexistuje zde žádné znečištění. Reishi se zde pěstuje tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech dubů po dobu 12ti měsíců. Tato Reishi se nazývá Duanwood Red Reishi.

Certifikát COA

Vlastnosti produktu

100% Duanwood Red Reishi Spór
bez přídatných látek, konzervantů
98,7% shell broken rate
rostlinné tobolky

Účinky podle TCM

doplňuje Qi
uklidňuje Šen
řídící meridián
LU meridián plic
esence ledvin

100% prášek z houby Ganoderma lucidum, obsahující polysacharidy, adenosin, triterpenoidy a proteiny.