SUPERIONHERBS HERICIUM, Lví hříva 90 kapslí

Tento akční a ve slevě kus SUPERIONHERBS HERICIUM, Lví hříva 90 pocházející od značky SUPERIONHERBS je dostupný online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zrovna teď v akci za 930 Kč. EAN: 80000000000022
SUPERIONHERBS HERICIUM
Značka: SUPERIONHERBS
930 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Superionherbs HERICIUM, Lví hříva 90 kapslí

Hericium erinaceus česky Korálovec ježatý

Hericium erinaceus česky Korálovec ježatý je jedlá, velmi chutná, vysoce ceněná jak v tradiční čínské medicíně (TCM), tak v moderní klinické praxi. Z některých zdrojů vyplývá, že v Číně se konzumuje již od časů dynastie Šang. V Číně je považována nejen za vynikající jedlou houbu, ale také za významnou léčivou houbu.

Roste zejména ve hnijícím dřevě nebo v poraněných místech starých buků a dubů, případně na ležících kládách. Celá plodnice je zpočátku bílá, později postupně zrůžoví nebo zežloutne, až získá rezavě hnědou barvu. Na povrchu rostou 2-5 cm dlouhé bílé rozčepýřené třásně, které hustě pokrývají celé tělo – proto se jí v některých asijských zemích říká Lví hříva (angl. Lion´s Mane). Má bohatou a příjemnou vůni. V Evropě roste velmi vzácně. V Čechách například v Beskydech a je chráněna.

CERTIFIKÁT COA

Vlastnosti produktu

100% Hericium
bez přídatných látek, konzervantů
vysoký obsah účinných látek, více než 40% polysacharidů
rostlinné tobolky

TCM charakteristika

teplota – neutrální
chuť – sladká, fádní
tropismus – slezina, žaludek, srdce

Česky Korálovec ježatý je jedlá, velmi chutná, vysoce ceněná jak v tradiční čínské medicíně (TCM), tak v moderní klinické praxi.