Symeons olivy zelené bez pecky vakuum 200 g

Hodně žádaný kus Symeons olivy zelené bez pecky od známého výrobce Symeons pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu. Nabídky od 75 Kč. EAN: 8594178582052
Symeons olivy zelené bez pecky
Značka: Symeons
75 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Symeons Olivy zelené bez pecky 200 g

Tradiční oblíbený produkt ze starých olivových hájů. Velké olivy odrůd Chalkidiki a Kalamata pěstované ve starých olivových hájích.

Řecko vyniká mezi středomořskými státy tím, že naše nejtradičnější potraviny mají dlouhou historii. Vyznačují se také tím, že nechávají co nejvíce vyniknout přírodě, surovinám v té nejpřirozenější formě. Objevujte se mnou nabídku toho nejautentičtějšího a pečlivě vybraného, co tato úžasná země nabízí!

Tradiční oblíbený řecký produkt ze starých olivových hájů. V naší nabídce naleznete zelené olivy Chalkidiki, ať už neupravované s peckou nebo již vypeckované, i ručně plněné červenou paprikou nebo mandlemi. Dále velmi oblíbené tmavé olivy Kalamata s peckou. Vše jsou olivy větších velikostí.Tradiční oblíbený řecký produkt ze starých olivových hájů. V naší nabídce naleznete zelené olivy Chalkidiki, ať už neupravované s peckou nebo již vypeckované, i ručně plněné červenou paprikou nebo mandlemi. Dále velmi oblíbené tmavé olivy Kalamata s peckou. Vše jsou olivy větších velikostí.

Složení: Zelené olivy Chalkidiki, pitná voda, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina mléčná.
Olivy zelené jsou tradiční oblíbený produkt ze starých olivových hájů. Velké olivy odrůd Chalkidiki a Kalamata pěstované ve starých olivových hájích.