Telcek krůtí maso sušené chilli 25 g

Tento diskontní kus Telcek krůtí maso sušené chilli 25 od společnosti s výborným jménem Telcek snadno můžete najít v naší nabídce ve výhodné akci! Právě nyní za skvělou cenu 65 Kč. EAN: 745178256339
Telcek krůtí maso sušené chilli 25
Značka: Telcek
65 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Telcek krůtí maso sušené chilli 25 g

Náš způsob úpravy masa se nazývá Biltong a pochází z jižní Afriky, ale my ho vyrábíme v Rejvízu, magickém místě uprostřed Jeseníků. Maso nejprve ošetříme, naložíme do jedinečné směsi koření a mořské soli, a potom ho necháváme 3-6 měsíců zrát v temných komorách pod naší pečlivou kontrolou.

Na rozdíl od většiny ostatních produktů tohoto typu, neurychlujeme proces zrání masa tepelnou úpravou, což spolu s volbou mladých zvířat, pečlivým výběrem částí masa a umožňuje zachovat šťavnatost a měkčí konzistenci. Tím, že v žádné fázi výroby nepoužíváme jakékoli chemické konzervanty a tepelně ho neupravujeme, splňuje TELCEK klasifikaci RAW FOOD.

Zní to až neuvěřitelně, ale 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie. Maso ve speciálním obalu vydrží minimálně 48 měsíců od data výroby, při teplotách od -35°C do 35°C, což se hodí při extrémních podmínkách – ať už při sportu, pěším výletu, delší jízdě autem, na kole nebo v kanceláři.

Složení: Krůtí maso 97 %, sůl 2 %, koření chilli 1 %.
Země původu: Česká republika.
Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.

Delikátní jemné plátky, které nabízí pravou chuť masa. Krůtí maso z českých chovů nejvyšší kvality, nakládané v mořském solném květu, pozvolna přirozeně zrající.