The Chilli Doctor Green Habanero mash 200 ml

Oblíbený a akční produkt The Chilli Doctor Green od našeho předního výrobce The Chilli Doctor máte možnost získat v naší aktuální nabídce napořád výhodně! Nabídka již od 179 Kč. EAN: 8595660100020
The Chilli Doctor Green
179 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

The Chilli Doctor Green Habanero mash 200 ml

Papričky Habanero v sobě spojují vše, co si u dobrého chilli přejete. Jsou vysoce pálivé, takže vás rozhodně neochudí o ten pravý a poctivý hřejivý pocit, mají specifickou chuť s tóny tropického ovoce a jsou u nás běžně dostupné. Pro své vlastnosti jsou Habanero papričky žádanou přísadou do omáček a masových pokrmů. Ideální jsou také na domácí salsy a marinády. Až budete příště grilovat, zkuste do naložených kuřecích křidélek nebo barbecue omáčky přidat kousek Habanero. Vaše jídlo získá ten správný říz a jedinečnou chuť.

Co je chilli mash? Čerstvé chilli papričky se rozdrtí spolu se solí a nechají se fermentovat (kvasit) po dobu 2–6 měsíců. Výtažek z kůže, semínek a dužiny společně poskytne intenzivní a bohatou chuť. Občas se přidá ocet kvůli zastavení fermentace, ale jinak chilli mashe neobsahují žádné jiné látky či konzervanty. Používá se na další zpracování k výrobě omáček, sals, dipů, do jídel, pokrmů a mnoho dalšího.

Složení: Green Habanero chilli papričky, sůl, kyselina octová.

Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.
Exotická chuť tekutého chilli mashe z čerstvých zelených Habanero papriček vás bude bavit! V těchto fermentovaných papričkách skvěle vynikne vysoká pálivost.