The Chilli Doctor Red Habanero celé 10 g

Tento žádaný produkt The Chilli Doctor Red Habanero celé od známého výrobce The Chilli Doctor můžete koupit tady a teď za báječnou cenu. Právě lze objednat jen za 71 Kč. EAN: 8595660101072
The Chilli Doctor Red
71 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

The Chilli Doctor Red Habanero celé 10 g

Papričky Habanero v sobě spojují vše, co si u dobrého chilli přejete. Jsou vysoce pálivé, takže vás rozhodně neochudí o ten pravý a poctivý hřejivý pocit, mají specifickou chuť s tóny tropického ovoce a jsou u nás běžně dostupné.

Křížením červeného Habanera a papričky Bhut Jolokia vznikla v roce 2012 v Jižní Karolíně Carolina Reaper, v současnosti nejpálivější chilli na světě.

Využití: Pro své vlastnosti jsou Habanero papričky žádanou přísadou do omáček a masových pokrmů. Ideální jsou také na domácí salsy a marinády. Až budete příště grilovat, zkuste do naložených kuřecích křidélek nebo barbecue omáčky přidat kousek Habanero. Vaše jídlo získá ten správný říz a jedinečnou chuť. Před použitím samotným je nejlepší papričky krátce orestovat a namočit. Na zahřáté pánvi postačí celé papričky zlehka asi 20 sekund prohřívat, poté zalít vodou, odstavit a počkat 30 minut. Takto rehydratované Habanero můžete snadno rozmačkat nebo nakrájet a použít jako základ pro salsu a jiné omáčky.

Pálivost: cca 100 000 – 350 000 SHU

Složení: Habanero chilli papričky 100%

Země původu: Mexiko
Velmi známé a oblíbené chilli papričky Habanero – celé sušené.