bioandlife.cz

The Greatest Candle Sada – 1x svíčka (130 g) + 2x náplň – mojito – doma si vyrobíte dvě další svíčky

Oblíbený produkt The Greatest Candle Sada - 1x svíčka (130 od výrobce s dobrým jménem The Greatest Candle in the World lze pořídit u nás právě za super cenu. Akční cena již od 369 Kč. EAN: 5600311013109
The Greatest Candle Sada - 1x svíčka (130 g) + 2x náplň - mojito - doma si vyrobíte dvě další
Popis produktu

The Greatest Candle přichází s úžasnou a originální sadou, ve které se nalézá 1 přírodní vonná svíčka a 2 náplně, díky kterým si budete moci do stejné skleněné nádoby doma snadno a rychle vyrobit další dvě vlastní vonné svíčky z použitého (nebo i nového) kuchyňského oleje. Celkem tak z balení vykouzlíte tři svíčky, přičemž každá vám vydrží hořet 30 hodin.
Jejich vůně je energická, osvěžující a chladivá, stejně jako sklenice vychlazeného koktejlu plného limetek a svěží máty.
Zatím jsme nenarazili na příjemnější a kvalitnější vůně než u The Greatest Candle.

Ty nejekologičtější svíčky vůbec – tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

Další vlastnosti Složení svíčka: použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín), vůně; náplně: směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, malé procento parafínu), vůně. Rozměry Průměr max 8 cm, výška 8,5 cm. Země původu Portugalsko. Hmotnost vosku 3 x cca 130 g. Vosk Z použitých rostlinných olejů. Doba hoření 3 x 30 hodin. Vůně mojito. . . . .