bioandlife.cz

The Greatest Candle Vonná svíčka Terracotta (75 g) – citronela

Tento velmi oblíbený produkt The Greatest Candle Vonná svíčka Terracotta od značky se zárukou kvality The Greatest Candle in the World je k získání teď ve slevě! Nyní lze objednat jen za 149 Kč.
The Greatest Candle Vonná svíčka
Popis produktu

S touto přírodní svíčku ve stylovém terracottovém obalu od The Greatest Candle bude hračka vytvořit krásnou, pohodovu či romantickou atmosféru při večerních posezeních na terase s přáteli či sklenkou něčeho dobrého. Vydrží vám hořet cca 20 hodin. Vůně citronely je vynikající na léto – přirozeně je totiž nepříjemná komárům a další létající havěti.
Používejte ji pouze ve venkovních prostorách, nikoliv doma v místnosti.
Vydrží vám hořet cca 20 hodin. 

Ty nejekologičtější svíčky vůbec – tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

Další vlastnosti Složení Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín), vůně. Rozměry Průměr max 7 cm, výška 6,2 cm. Země původu Portugalsko. Hmotnost vosku 75 g. Vosk Z použitých rostlinných olejů. Doba hoření 20 hodin. Hmotnost 75 g. . . . .