bioandlife.cz

The Humble Bambusový mezizubní kartáček (6 ks) – 0,40 mm

Kvalitní kus The Humble Bambusový mezizubní kartáček (6 ks) od našeho předního výrobce The Humble jednoduše můžete sehnat u nás za nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 129 Kč. EAN: 7350075693038
The Humble Bambusový mezizubní kartáček (6 ks) - 0
Popis produktu

Stylové mezizubní kartáčky The Humble pro denní použití vám dají opravový důvod k úsměvu. Jsou vyrobené pod drobnohledem zubařů, jednoduše vyčistí i nejnedostupnější zubní mezírky, a pomohou tak zlepšit celkové zdraví ústní dutiny. Rukojeť je vyrobena ze 100% rozložitelného a udržitelně vypěstovaného bambusu, štětinky pak z vysoce kvalitního nylonu-6. Kromě toho vás zahřejí také na duši. Jejich koupí totiž poskytnete přístup k péči o chrup lidem bez prostředků skrz organizaci The Humble Smile.

V The Humble všechny své mezizubní kartáčky, čističe jazyka i dentální nitě vyrábí s úctou ke zdraví člověka i přírody. Produkty prochází přísnou kontrolou zubních lékařů a vznikají z rostlinných a rozložitelných materiálů. Mise této značky je totiž vymýtit z tohoto světa plasty. Hlavními aktéry jsou FSC certifikovaný bambus a kukuřičný škrob. Štětinky kartáčků a vlákna zubních nití pak vyrábí z nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Výrobky jsou vhodné pro vegany a část výtěžku z každého produktu putuje na dobročinné projekty.

Další vlastnosti Certifikáty Cruelty-free PETA, Vegan Society. Materiál štětinek Nylon-6 bez BPA. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál balení Recyklovatelná krabička s rozložitelnou výstelkou z rostlinného materiálu.. Materiál rukojeti Udržitelně vypěstovaný bambus. Rozměry štětinek Size 0 – 0,4 mm: základna 2 mm, špička 2 mm; Size 1 – 0,45 mm: základna 3 mm, špička 2 mm; Size 2 – 0,5 mm: základna 3 mm, špička 2,5 mm; Size 3 – 0,6 mm: základna kartáčku 4 mm, špička 2,5 mm; Size 4 – 0,7 mm: základna 5 mm, špička 3,5 mm; Size 5 – 0,8 mm: základna 8 mm, špička 5 mm. Tloušťka 0,40 mm. . . . .