bioandlife.cz

The Humble Dentální nit (50 m) – skořice – netřepí se

Kvalitní a žádaný produkt The Humble Dentální nit od dodavatele s dobrým jménem The Humble snadno naleznete na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 89 Kč. EAN: 7350075692697
The Humble Dentální nit (50
Popis produktu

S pevnou zubní nití The Humble s příchutí skořice pohodlně vyčistíte i ty nejhůře dostupné mezizubní prostory, a snížíte tak riziko zubního kazu, kamene i onemocnění dásní. Nit byla vyrobena pod přísným dohledem zubařů, a to z kvalitního nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Potažena je přírodním rostlinným voskem a xylitolem (březovým cukrem), aby se netřepila a poskytla co nejefektivnější a nejpříjemnější čištění zubů. Místo klasického plastového pouzdra je nit zabalena do krabičky z recyklovaného materiálu.

V The Humble všechny své mezizubní kartáčky, čističe jazyka i dentální nitě vyrábí s úctou ke zdraví člověka i přírody. Produkty prochází přísnou kontrolou zubních lékařů a vznikají z rostlinných a rozložitelných materiálů. Mise této značky je totiž vymýtit z tohoto světa plasty. Hlavními aktéry jsou FSC certifikovaný bambus a kukuřičný škrob. Štětinky kartáčků a vlákna zubních nití pak vyrábí z nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Výrobky jsou vhodné pro vegany a část výtěžku z každého produktu putuje na dobročinné projekty.

Další vlastnosti Materiál Nylon-6 bez BPA. Certifikáty Cruelty-free PETA, Vegan Society. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál balení Recyklovatelná krabička z recyklovaného materiálu. Složení Nylon-6, Candelilla Wax (Euphorbia Cerifera), Xylitol s příchutí skořice. Příchuť skořice. . . . . .