bioandlife.cz

The Humble Dentální párátka (50 ks) – svěží máta – z kukuřičného škrobu

Tento kvalitní a levný kousek The Humble Dentální párátka (50 ks) - svěží máta - od známého předního výrobce The Humble je k získání momentálně v naši nabídce za rozumné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 79 Kč. EAN: 7350075692734
The Humble Dentální párátka (50 ks) - svěží
Popis produktu

Díky pevnému dvojitému vláknu a šikovnému tvaru párátka snadno odstraníte zbytky jídla i z těch nejnedostupnějších mezizubních prostorů. Párátka v The Humble vyrobili pod přísným dohledem zubařů, z velké části z kukuřičného škrobu a vlákna pak z kvalitního nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Párátka nebyla testována na zvířatech, jsou vhodná pro vegany a všechny, kdo touží po spokojených dásních a čistém dechu. Jejich použití je naprosto jednoduché, a jsou tak perfektní alternativou pro ty, kteří zápolí při čištění zubní nití.

V The Humble všechny své mezizubní kartáčky, čističe jazyka i dentální nitě vyrábí s úctou ke zdraví člověka i přírody. Produkty prochází přísnou kontrolou zubních lékařů a vznikají z rostlinných a rozložitelných materiálů. Mise této značky je totiž vymýtit z tohoto světa plasty. Hlavními aktéry jsou FSC certifikovaný bambus a kukuřičný škrob. Štětinky kartáčků a vlákna zubních nití pak vyrábí z nylonu-6, který neobsahuje nežádoucí BPA. Výrobky jsou vhodné pro vegany a část výtěžku z každého produktu putuje na dobročinné projekty.

Další vlastnosti Materiál Nylon-6 bez BPA. Certifikáty Cruelty-free PETA, Vegan Society. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál rukojeti 40 % kukuřičný škrob, 60% PLA. Co s ním, až doslouží Použité párátko patří do směsného odpadu.. Složení Nylon-6, corn starch, PLA materials.. . . . . .