bioandlife.cz

Tierra Verde Aviváž s levandulí (1 l) – pro zjemnění syntetického prádla

Tento neodolatelný produkt Tierra Verde Aviváž s levandulí (1 l) - od známého výrobce Tierra Verde jde pořídit zde za skvělou cenu! Zrovna nyní za cenu 169 Kč. EAN: 8594165000460
Tierra Verde Aviváž s levandulí (1 l) - pro
Popis produktu

Aviváž s jemnou vůní levandule je skvělým doplňkem pro praní v gelu z mýdlových ořechů. Funguje podobně jako kondicionér na vlasy – textilní vlákno obalí, a tím ho uhladí. Prádlo ze syntetických materiálů tak zbaví statického náboje, provoní ho a na omak zjemní. Aviváž je ovoněná pouze přírodním esenciálním olejem a svou kvalitou a plnou odbouratelností v přírodě si vysloužila přísný certifikát EcoGarantie.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Objem 5 l. Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin výrobce neuvádí. Země původu Česká republika. Počet pracích dávek až 166. Dávkování 30 ml máchadla do zásobníku na aviváž na 4-5 kg prádla. Původ vůně přírodní. Materiál obalu HDPE. Co s obaly Prázdné obaly můžete recyklovat v kontejneru na plast, slouží však primárně jako obaly k opětovnému plnění. 5l kanystry můžete vrátit přímo k nám.. Složení quaternary ammonium salts, lavandula intermedia essential oil (esenciální olej levandule, obsahuje linalool). Objem 1 l.