Tierra Verde Aviváž s levandulovou silicí 1000 ml

Unikátní a žádaný produkt Tierra Verde Aviváž s levandulovou silicí od značky s dobrým jménem Tierra Verde máte možnost najít v naší internetové nabídce skutečně výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 169 Kč. EAN: 8594165000460
Tierra Verde Aviváž s levandulovou
Značka: Tierra Verde
169 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Aviváž s levandulovou silicí (láhev) 1 l

Aviváž funguje podobně jako kondicionér na vlasy: uhladí vlákno tím, že jej obalí. Prádlo ze syntetických materiálů zbaví statického náboje, provoní ho a na omak zjemní. Tyto pozitivní efekty jsou ale vykoupeny tím, že pokožka je v kontaktu s látkami, které ji mohou dráždit – v našem případě s tenzidem, u konvenčních aviváží zejména se syntetickými parfémy. Proto zejména alergikům a ekzematikům doporučujeme namísto aviváže používat máchadlo prádla.

Aviváž má za úkol zejména odstranit statickou elektřinu ze syntetického textilu. Není vhodná pro prádlo, jehož funkcí je vstřebávat vlhkost.

Aviváž obecně nepatří na ručníky, utěrky, ložní prádlo, spodní prádlo, dětské pleny, kojenecký textil nebo funkční sportovní oblečení.
Aviváž obaluje vlákna textilu a zůstává na oblečení, čímž výrazně snižuje jeho savost i prodyšnost. 
Zjistili jsme, že aviváž často bývá i složkou konvenčních pracích gelů.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení:  5-15 % kationické tenzidy; < 5 % levandulová silice (obsahuje linalool). Aviváž bez syntetických barviv a parfémů, s jemnou vůní přírodní levandulové silice. Odstraní statickou elektřinu ze syntetického textilu. Prádlo bude příjemnější na dotek a nebude se na vás "lepit".