bioandlife.cz

Tierra Verde BIKA – Jedlá soda (Bikarbona) (sáček 1 kg)

Akční a ve slevě výrobek Tierra Verde BIKA – Jedlá soda od skvělého výrobce Tierra Verde lze pořídit v naší aktuální nabídce se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 89 Kč. EAN: 8594165000040
Tierra Verde BIKA – Jedlá soda (Bikarbona) (sáček 1
Popis produktu

Jedlá soda je skvělý všetranný čistič a pohlcovač pachů. Užijete ji při praní, úklidu a čištění, v kuchyni, i pro odstraňování pachů.
Více ve videu:

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Česká republika. Původ vůně bez vůně. Složení hydrogenuhličitan sodný („jedlá soda“). Hmotnost Sáček 1 kg. . . . . .