bioandlife.cz

Tierra Verde Biologický čistič odpadů (500 g) – na bázi mikroorganismů a enzymů

Tento unikátní produkt Tierra Verde Biologický čistič odpadů (500 g) - na bázi mikroorganismů a od našeho známého výrobce Tierra Verde máte možnost sehnat v naší nabídce levně! Zrovna nyní za cenu 379 Kč. EAN: 8594165004543
Tierra Verde Biologický čistič
Popis produktu

Účinný přírodní bakteriální čistič odpadního potrubí a sifonů, který můžete používat s klidným svědomím. Bezpečně a rychle vyčistí ucpaný odpad a odstraní pachy v kuchyních a odpadním potrubí. Na rozdíl od agresivních chemických čističů je jeho složení na bázi biologických enzymů, které rozkládají organické usazeniny v odpadech. 

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Podíl přírodních surovin 100 %. Dávkování preventivně 1 odměrka týdně, v případě ucpaného potrubí 1 odměrka denně. Původ vůně bez vůně. Složení směs přírodních mikroorganismů a enzymů. Hmotnost 500 g. . . . . .