Tierra Verde Čisticí písek (dóza) 500 g

Tento unikátní kousek Tierra Verde Čisticí písek od dodavatele s dlouholetou historií Tierra Verde je k získání nyní za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 101 Kč. EAN: 8594165000941
Tierra Verde Čisticí písek (dóza)
Značka: Tierra Verde
101 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Čisticí písek (dóza) 500 g

Základem našeho čisticího prášku jsou mletý vápenec (působí jako jemné abrazivo), jedlá soda (rozpouští nečistoty, jemné abrazivo, pohlcuje pachy) a prášek z mýdlových ořechů (obsahuje přírodní saponin, který odmašťuje). Díky ekologickému složení skvělá volba i na chatu, táboření či pro pobyt v přírodě (připálený kotlík už nebude postrachem celé družiny).

Pro mytí a čištění:

keramika (vany, umyvadla, toaleta – pro lepší účinek doporučujeme kombinovat s Octovým čističem na keramiku a obklady)
porcelán (hrnečky, talíře)
smalt (sporáky, nádobí, vany)
chrom (vodovodní baterie, chromované části elektrospotřebičů)
nerez (nádobí, dřezy, digestoře – při čištění respektujeme strukturu materiálu)
plast (matné plastové částí elektrospotřebičů – před aplikací vyzkoušíme odolnost materiálu)
sklokeramické varné desky a dřezy

Použití: Prorazíme otvor vyznačený na víčku balení. Prášek nasypeme na vlhkou houbičku, utěrku či drátěnku (doporučujeme vetiverovou) a nečistotu přiměřenou silou mechanicky odstraníme. Po vyčištění povrch důkladně opláchneme vodou. V případě potřeby postup opakujeme.

Dózu můžete doplňovat z většího balení v papírovém sáčku nebo v bezobalové prodejně.

Upozornění: Nepoužívejte na teflon, speciální nepřilnavé povrchy, silikon, kůži a textilie. Před aplikací na choulostivé a atypické materiály vyzkoušejte nejprve na menší, méně viditelné ploše. Sklokeramické povrchy nechte před čištěním vychladnout. 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah odstraňte do komunálního odpadu. Použitý obal po důkladném vyprázdnění odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení: > 30 % mletý vápenec, hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona); 5-15 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě; < 5 % přírodní pomerančová silice (obsahuje parfém limonene, pomeranč sladký ext. - může vyvolat alergickou reakci) Jemný písek s vůní přírodní pomerančové silice pro snadné čištění keramických, porcelánových, smaltových, chromovaných, nerezových a sklokeramických povrchů v kuchyni i koupelně.