Tierra Verde Čistící písek (papírový sáček) 1000 g

Žádaný produkt Tierra Verde Čistící písek (papírový od dodavatele s dobrým jménem Tierra Verde jednoduše získáte bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 149 Kč. EAN: 8594165000958
Tierra Verde Čistící písek (papírový
Značka: Tierra Verde
149 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Čistící písek (papírový sáček) 1 kg

Základem čisticího písku jsou mletý vápenec (působí jako jemné abrazivo), jedlá soda (rozpouští nečistoty, jemné abrazivo, pohlcuje pachy) a prášek z mýdlových ořechů (obsahuje přírodní saponin, který odmašťuje). Díky ekologickému složení skvělá volba i na chatu, táboření či pro pobyt v přírodě (připálený kotlík už nebude postrachem celé družiny).

Pro mytí a čištění:

keramika (vany, umyvadla, toaleta – pro lepší účinek doporučujeme kombinovat s Octovým čističem na keramiku a obklady)
porcelán (hrnečky, talíře)
smalt (sporáky, nádobí, vany)
chrom (vodovodní baterie, chromované části elektrospotřebičů)
nerez (nádobí, dřezy, digestoře – při čištění respektujeme strukturu materiálu)
plast (matné plastové částí elektrospotřebičů – před aplikací vyzkoušíme odolnost materiálu)
sklokeramické varné desky a dřezy 

Použití: Použijte na doplnění papírové dózy. Prášek nasypeme na vlhkou houbičku, utěrku či drátěnku (doporučujeme vetiverovou) a nečistotu přiměřenou silou mechanicky odstraníme. Po vyčištění povrch důkladně opláchneme vodou. V případě potřeby postup opakujeme.

Upozornění: Nepoužívejte na teflon, speciální nepřilnavé povrchy, silikon, kůži a textilie. Před aplikací na choulostivé a atypické materiály vyzkoušejte nejprve na menší, méně viditelné ploše. Sklokeramické povrchy nechte před čištěním vychladnout. 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah odstraňte do komunálního odpadu. Použitý obal po důkladném vyprázdnění odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení: > 30 % mletý vápenec, hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona); 5-15 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě; < 5 % přírodní pomerančová silice (obsahuje parfém limonene, pomeranč sladký ext. - může vyvolat alergickou reakci)   Jemný písek s vůní přírodní pomerančové silice pro snadné čištění keramických, porcelánových, smaltových, chromovaných, nerezových a sklokeramických povrchů v kuchyni i koupelně.