bioandlife.cz

Tierra Verde Čisticí prášek na menstruační kalíšek (200 g)

Oblíbený produkt Tierra Verde Čisticí prášek na menstruační od přední značky Tierra Verde snadno můžete najít právě nyní za super peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 149 Kč. EAN: 8594165002495
Tierra Verde Čisticí prášek
Popis produktu

Prášek nabízí snadný způsob, jak bezpečně vyčistit váš menstruační kalíšek. Tento přípravek je rychle biologicky rozložitelný a tedy šetrný k životnímu prostředí. Bez obav s ním můžete vyčistit jak silikonové, tak latexové kalíšky.
Neobsahuje chlór, zato přes 30 % bělicích činidel na bázi kyslíku.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Země původu Česká republika. Složení > 30 % peruhličitan sodný, > 30 % hydrogenuhličitan sodný.. Objem 250 g. . . . . . . .