Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy Citron a levandule (rozprašovač) 750 ml

Tento kvalitní produkt Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné od spolehlivé značky Tierra Verde lze sehnat zde teď za super peníze! Výhodně za cenu 219 Kč. EAN: 8594165001450
Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy Citron a levandule (rozprašovač)
Značka: Tierra Verde
219 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy Citron a levandule (rozprašovač) 750 ml

Dezinfekční prostředek bez obsahu chlóru, jehož hlavní účinnou látkou je koncentrovaný etanol, nalezne široké uplatnění ve vaší domácnosti. Je vhodný na pevné povrchy, nezanechává nežádoucí stopy, nepůsobí žíravě ani korozivně. Ničí bakterie, plísně i viry. Využijete jej k dezinfekci všech omyvatelných povrchů (kuchyně, jídelna, koupelna, WC), bezpečný k použití v domácnostech s dětmi i zvířecími miláčky. Přípravek je testován akreditovanou laboratoří.

Baktericidní účinnost: Escherichia coli Pseudomonas aeruginosa Staphylococcus aureus Enterococcus hirae
Virucidní účinnost: Lactococcuslactis subsp. Lactis,bakteriofág P001 a P008
Fungicidní účinnost: Candida albicans (Kvasinka) Aspergillus brasiliensis (niger) (vláknitá houba)

Certifikace: Ecogarantie

Použití: Neředěnou kapalinu aplikujeme podle potřeby na povrch a necháme působit jednu minutu, při větším znečištění 5 minut. Pro snazší nanesení doporučujeme používat rozprašovač. Případně můžeme roztok i rozetřít. Poté čištěný povrch opláchneme vodou či setřeme navlhčeným textilem. Neaplikujte prostředek na tělo.

Upozornění: Nebezpečí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. Obsahuje: linalool, limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

Spotřebujte nejlépe do: 24 měsíců od data výroby

Složení: 65 % ethanol, levandulová a citronová silice v bio kvalitě, linalool, limonen.

Dezinfekční prostředek v praktickém balení s rozpračovačem je vždy připraven k použití ve vaší domácnosti. Účinně likviduje bakterie, viry i plísně. Bez obsahu chlóru, vhodný pro domácnosti s malými dětmi i domácími mazlíčky. Příjemně voní po citronové a levandulové silici.