bioandlife.cz

Tierra Verde Esenciální olej Citronová tráva BIO (30 ml) – II.jakost – pomůže při vyčerpání

Ve slevě produkt Tierra Verde Esenciální olej Citronová od společnosti s předním postavením na trhu Tierra Verde je k získání u nás právě za výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 191 Kč.
Tierra Verde Esenciální olej Citronová tráva BIO (30 ml) -
Popis produktu

Sleva za blížící se expiraci.
03/2023
Tato citronová kráska by podle data měla brzy dosáhnout svého konce. Můžete jí ještě prodloužit život, při úklízení bude určitě stále skvělým voňavým pomocníkem
Ať už z vás energii ždímá nekončící nával práce, školní projekty, či jiné pozemské starosti, příjemně nasládlá a vůně vám dodá svěží vítr do plachet. Pomůže s vyčerpáním, zregeneruje organizmus a podpoří jak tělo, tak duši. Esenciální olej z citronové trávy patří také k nejsilnějším přírodním repelentům a umí neutralizovat nepříjemné pachy. Hodí se tak nejen do aromalampy či difuzéru, ale také k provonění oblečení při praní. Tato je navíc BIO a honosí se certifikátem kvality EcoGarantie. 

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Certifikáty EcoGarantie. Podíl BIO surovin z celkového objemu 100 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Indie. Původ vůně přírodní. Materiál obalu Skleněná lahvička, plastové víčko. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí.. NEBEZPEČÍ Hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.. Co s obaly Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, zbytek patří do kontejneru na plast.. Složení Cymbopogon Flexuosus Leaf Oil, Citral*, Linalool*. *přírodního původu. Objem 30 ml.