Tierra Verde Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů s bio pomerančovou silicí 1000 ml

Exkluzivní produkt Tierra Verde Gel do od dodavatele kvalitních produktů Tierra Verde lze pořídit teď pořád výhodně! Levně za 199 Kč. EAN: 8595691812503
Tierra Verde Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů
Značka: Tierra Verde
199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Gel do myčky na nádobí z mýdlových ořechů s bio pomerančovou silicí 1000 ml

Gel na mytí nádobí do myčky s inovovaným složením a zdokonaleným mycím výkonem, je účinný již při teplotách od 40°C. Ve složení najdete 98% složek přírodního původu, je tedy výbornou volbou pro všechny, kterým záleží na kvalitním složení mycích prostředků. Základ mycího gelu tvoří extrakt z mýdlových ořechů a tenzid alkylpolyglukosid, který je vyroben ze škrobů a olejů. Neobsahuje syntetické parfémy, jemně voní po pomerančové silici. Ta přirozeně odmašťuje a neutralizuje pachy. Díky rostlinnému složení je vhodný pro vegany a také je snadno rozložitelný v přírodě.

Certifikace: Ecogarantie

Použití: Nalijte 25 ml přípravku (asi 3/4 uzávěru lahve) do zásobníku v myčce. Při silně znečištěném nádobí zvyšte dávku gelu, použijte množství odpovídající celému uzávěru lahve. Přidejte lžíci kyseliny citronové, ta zbaví myčku vodního kamene. Účinky gelu zesílí i jedlá soda, zbavuje myčku možného zápachu.
 
Tip: Pokud používáte přípravky do myčky bez obsahu enzymů, zvolte mycí cyklus s teplotou alespoň 40 °C.   
Pokud je na nádobí bílý povlak, jedná se o usazené minerály z vody. Používejte Leštidlo do myčky na nádobí, pravidelně doplňujte Regenerační sůl do myčky na nádobí a pravidelně čistěte myčku a filtr v ní. V případě, že je na nádobí stále bílý povlak, máte v domácnosti pravděpodobně příliš tvrdou vodu. Zjistěte hodnotu tvrdosti vody (od dodavatele vody) a nastavte myčku dle zjištěné hodnoty tak, jak je uvedeno v návodu. Správné nastavení myčky je velmi důležité pro dosažení výborných mycích výsledků.

Myčku na nádobí pravidelně čistěte, včetně filtru. Filtr vyjměte, otřete hadříkem nebo propláchněte pod tekoucí vodou. Při celkovém čistění myčky nasypte vždy polévkovou lžíci Puer bělicího prášku a odstraňovače skvrn a Odstraňovače vodního kamene na dno myčky. Následně zapněte myčku na celý mycí cyklus s maximální teplotou. 

Složení: < 15 % extrakt z mýdlových ořechů, chelatační činidlo (GLDA), citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda), uhličitan sodný (prací soda), glycerol, xanthanová guma, < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, přírodní pomerančová silice v biokvalitě (Citrus sinensis), d-limonene.   Gel do myčky na nádobí obsahuje extrakt z mýdlových ořechů, který účinně odstraňuje nečistoty, dále přírodní tenzid. Ten výborně odmašťuje a jedlá soda přispívá k odstranění zaschlých zbytků jídla. Výborný mycí efekt doplňuje jemná vůně pomeranče.