Tierra Verde Gel na nádobí s BIO citrónovou silicí 1000 ml

Akční a ve slevě kousek Tierra Verde Gel na nádobí s BIO od spolehlivé značky Tierra Verde pohodlně pořídíte online opravdu výhodně! Aktuálně výhodně za 149 Kč. EAN: 8595691811254
Tierra Verde Gel na nádobí s
Značka: Tierra Verde
149 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tierra Verde Gel na nádobí s BIO citrónovou silicí 1000 ml 

Gel na nádobí má skvělý mycí výkon a zároveň šetrné přírodní složení na rostlinné bázi, vhodné i pro vegany. Používejte, pokud obvykle myjete nádobí bez rukavic či trpíte ekzémy. Gel jemně voní po přidané citrónové silici a je snadno odbouratelný v přírodě.

Certifikace: Ecogarantie

Použití: Malé množství gelu buď rozmícháme ve větším množství teplé vody nebo naneseme přímo na houbičku. Gel můžete používat několika způsoby – na mytí nádobí, k omytí ovoce a zeleniny, k odstranění mastných skvrn na prádle a odmaštění povrchů v celé domácnosti.

Tip: Po omytí ovoce či zeleniny prostředek důkladně opláchněte pitnou vodou. Pokud se potýkáte se silnějším znečištěním, pomůže vám dřevěný kartáč na zeleninu.

Upozornění: Gel při teplotě nižší než 15 °C tuhne a mění barvu (nažloutlá se mění na bílou). Při pokojové teplotě se jeho konzistence i barva obnoví. Případné tuhnutí nemá vliv na další funkčnost výrobku. 

Složení: 5-<15 % aniontové a neiontové povrchově aktivní látky, glycerol, chlorid sodný, xanthanová guma, benzoan sodný, kyselina citronová, GLDA, citronová silice v biokvalitě (Citrus limon), limonen, citral.   Gel na ruční mytí nádobí disponuje vysokou odmašťovací silou. Výborně pění, je snadno odbouratelný v přírodě a příjemně voní díky přírodní citronové silici.